





GPD WIN Mini (2025) Mini Laptop 16GB/SSD 1TB WIN 11 Home Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GPD
- Κωδικός: MOBGPDNOT0002
- Βάρος(kg): 1.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 22.00cm x 17.00cm
- EAN: 6970787921253
1.369,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.104,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 44.2 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in keyboard | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in touchpad | Yes |
| Depth | 109 mm |
| Display aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal | 17.8 cm (7") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Graphics card | AMD Radeon 780M |
| Graphics card family | AMD |
| Guarantee | G024M |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Height | 27 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Number of USB Type A ports | 1 |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Pixel density | 314 PPI |
| Power supply input | 1 |
| Processor boost frequency | 5.1 GHz |
| Processor cache | 24.5 MB |
| Processor cores | 8 |
| Processor frequency | 3.3 GHz |
| Processor model | AMD Ryzen 7 5825U |
| Processor threads | 16 |
| Product colour | Black |
| Product type | Mini laptop |
| RAM type | LPDDR5X |
| Storage media | SSD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total storage capacity | 1 TB |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. Keep out of the reach of children. |
| Weight | 555 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 172 mm |
