



























GPD Pocket 3K1 laptop i3-1125G4/8" WUXGA (1920x1200) Touchscreen IPS/x360/LAN/16GB/SSD 512GB/BT/BLKB/FPR/x360/Win 11 Graphite
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GPD
- Κωδικός: MOBGPDNOT0008
- Βάρος(kg): 1.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.40cm x 23.20cm x 24.40cm
- EAN: 6970787921338
899,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 725,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight keypad | Yes |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Built-in keyboard | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Depth | 137 mm |
| Display brightness | 500 cd/m |
| Display diagonal | 20.3 cm (8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Front camera | Yes |
| Graphics card | Intel UHD Graphics |
| Graphics card family | Intel |
| Guarantee | G024M |
| HD type | WUXGA |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.0b |
| Height | 20 mm |
| Internal memory | 16 GB |
| Keyboard backlit colour | White |
| Memory card reader microSD Memory card reader | Not |
| NVMe | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 |
| Processor boost frequency | 3.7 GHz |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor cores | 4 |
| Processor model | i3-1125G4 |
| Processor threads | 8 |
| Product colour | Black |
| RAM type | DDR4 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| USB 2.0 connectors | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 725 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 198 mm |