



























DELL 2-in-1 DB04255 AMD Ryzen AI 5 340 Hybrid (2-in-1) 35.6 cm (14") Touchscreen Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Home Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Dell
- Κωδικός: WLONONWCRP192
- Βάρος(kg): 2.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 37.00cm x 2.00cm
- EAN: 0884116651376
909,10€
Χωρίς ΦΠΑ: 733,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 65 W |
| Antenna type | 2x2 |
| Audio chip | Realtek ALC3204 |
| Audio system | MaxxAudio Pro |
| Battery capacity | 64 Wh |
| Battery charge indicator | Yes |
| Battery recharge time | 3 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Battery weight | 260 g |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Colour gamut | 45% |
| Colour name | Midnight Blue |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 800:1 |
| Depth | 226.2 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display brightness | 300 cd/m |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display diagonal (metric) | 35.56 cm |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display surface | Gloss |
| Display technology marketing name | ComfyView |
| Fast charging | Yes |
| Form factor | Convertible (Folder) |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | Full HD |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 2.07 MP |
| Guarantee | G024M |
| HD type | Full HD+ |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Height (front) | 1.4 cm |
| Height (rear) | 1.5 cm |
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | LPDDR5x-SDRAM |
| L2 cache | 6 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| LED backlight | Yes |
| M.2 SSD size | 2230 (22 x 30 mm) |
| Maximum internal memory | 16 GB |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Maximum turbo power | 54 W |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory data transfer rate | 7500 MT/s |
| Memory form factor | On-board |
| Memory layout (slots x size) | 4 x 4 GB |
| Mobile network connection | No |
| Motherboard chipset | AMD SoC |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Neural processor unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| Number of battery cells | 4 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Numeric keypad | No |
| NVMe | Yes |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card cores | 8 |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 840M |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating shock | 140 G |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Operating vibration | 0.66 G |
| Optical drive type | No |
| Panel type | WVA |
| Pixel density | 162 ppi |
| Pointing device | Touchpad |
| Processor base power | 15 W |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | AMD Ryzen AI 5 |
| Processor frequency | 3.4 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | 340 |
| Processor threads | 12 |
| Product colour | Blue |
| Product type | Hybrid (2-in-1) |
| RGB colour space | NTSC |
| Speaker power | 2.5 W |
| Speakers manufacturer | Waves |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Storage media | SSD |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 C |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR EPEAT Climate + EPEAT Gold |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Total processor performance up to | 59 TOPs |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Touchscreen | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB charging current | 3.25 A |
| USB charging voltage | 15 9 5 V 20 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Type-C required charging power (max) | 65 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 27 W |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Weight | 1.62 kg |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi certified | Yes |
| Wi-Fi data rate (max) | 2882 Mbit/s |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11g Wi-Fi 6E (802.11ax) 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Width | 314 mm |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| WLAN controller model | MediaTek MT7925 |
