
Smartkeeper OM03YL port blocker MicroSD card, USB Type-A Yellow 1 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSLEO
- Βάρος(kg): 0.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 1.50cm x 12.00cm
- EAN: 8809534690990
80,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,52€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible ports/slots | MicroSD card, USB Type-A |
| Guarantee | G024M |
| Number of port blockers | 1 |
| Package depth | 16 mm |
| Package height | 40.9 mm |
| Package weight | 8 g |
| Package width | 16.2 mm |
| Product colour | Yellow |
| Product type | Port blocker |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
