







Smartkeeper NL03P2BK port blocker RJ-45 Black 100 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSMO6
- Βάρος(kg): 0.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.60cm x 2.50cm x 12.70cm
- EAN: 8809534691164
186,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatible ports/slots | RJ-45 |
| Depth | 11.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 9.6 mm |
| Number of port blockers | 1 |
| Product colour | Black |
| Product type | Port blocker |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
| Weight | 0.7 g |
| Width | 11.7 mm |
