























Rivacase VA1080 power bank Lithium Polymer (LiPo) 30000 mAh Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCROFJO
- Βάρος(kg): 0.71kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.40cm x 10.30cm x 20.70cm
- EAN: 4260709011974
136,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,03€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 111 Wh 30000 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Built-in display | Yes |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone, Laptop/netbook |
| Display type | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Input interface | USB Type-C |
| LED indicators | Charging |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Output voltage | 5 V |
| Port 1 output current | 3 A |
| Port 2 output current | 3 A |
| Port 3 output current | 2.9 A |
| Port 4 output current | 2.9 A |
| Power bank & device charging at once | Yes |
| Product colour | Black Blue |
| Shape | Rectangle |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| USB Type-A output ports | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
