























Neomounts NSLS300BLACK Laptop holder 11-17" - universal
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NEWSTAR
- Κωδικός: WLONONWCREL28
- Βάρος(kg): 4.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 12.60cm x 45.00cm
- EAN: 8717371442583
72,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 58,43€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable | Yes |
| Adjustable depth | Yes |
| Cable management | No |
| Country of origin | China |
| Depth | 92 mm |
| Depth adjustment range | 0 - 92 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 7616991099 |
| Height | 42 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 0 - 42 mm |
| Master (outer) case gross weight | 15.8 kg |
| Master (outer) case height | 340 mm |
| Master (outer) case length | 320 mm |
| Master (outer) case net weight | 13.1 kg |
| Master (outer) case width | 270 mm |
| Material | Aluminium |
| Maximum notebook screen size compatibility | 43.2 cm (17") |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Minimum notebook screen size compatibility | 27.9 cm (11") |
| Mounting | Stand |
| Mounting type | Desk |
| Number of devices supported | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 370 mm |
| Package net weight | 500 g |
| Package weight | 500 g |
| Package width | 15 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Laptop stand |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 960 pc(s) |
| Warnings | Do not overload the handle beyond the permissible weight. Be careful when assembling to avoid injury. Read the instructions before use. |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 430 g |
| Width | 150 mm |
| Width adjustment range | 0 - 150 mm |
