



Lenovo DB65 optical disc drive DVD RW Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Lenovo
- Κωδικός: MOBLEVAKN0074
- Βάρος(kg): 0.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.20cm x 6.00cm x 19.50cm
- EAN: 887942617547
55,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cache internal | 0.75 MB |
| CD-ROM drive average random access time | 140 ms |
| Depth | 137 mm |
| Disc types supported | CD-RW CD-R DVD-R CD-ROM DVD-ROM DVD+R DVD-RAM DVD+RW DVD-RW DVD-R DL |
| DVD drive average random access time | 160 ms |
| Guarantee | F012M |
| Height | 14 mm |
| Internal | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 85% |
| Optical drive type | DVD RW |
| Product colour | Black |
| Purpose | Desktop/Laptop |
| Weight | 200 g |
| Width | 144 mm |
