





































Kensington NanoSaver Laptop Lock - Keyed
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRCN43
- Βάρος(kg): 5.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.50cm x 15.20cm x 17.80cm
- EAN: 0085896644446
113,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Laptop |
| Cable diameter | 5 mm |
| Cable length | 1.8 m |
| Cable lock security features | NanoSaver |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable type | Standard |
| Certification | REACH, RoHS, Prop 65 |
| Depth | 22 mm |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 83014090 |
| Height | 10 mm |
| Lock management | Standard Keyed |
| Lock type | Key |
| Locking | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Carbon steel |
| Number of keys provided | 2 |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 152 mm |
| Package type | Polybag |
| Package weight | 5.24 kg |
| Package width | 178 mm |
| Pallet gross length | 42.2 cm |
| Pallet gross weight | 5.23 kg |
| Pallet net weight | 5.23 kg |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Products per pallet (EU) | 1650 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Security slot anchor type | Nano |
| Suitable for | Notebook Compatible with HP, Lenovo and other Nano Slot compatible ultrathin devices, computers & notebooks |
| Warnings | Keep away from children. Avoid coiling or crushing the cable to prevent damage. Do not use force when closing and opening the lock. |
| Weight | 190 g |
| Width | 10 mm |
