





















































Kensington SD4781P EQ USB-C & USB-A Dual 4K Docking Station
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPPIT
- Βάρος(kg): 1.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 25.00cm x 5.00cm
- EAN: 5028252640718
406,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 327,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington Nano |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Compatibility | MacBook M-Series Base Chipset |
| Compatible operating systems | macOS 10.14 or above Windows 7 or above Chrome OS 44 or above |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 10 |
| Guarantee | G024M |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 9.54 kg |
| Master (outer) case height | 195 mm |
| Master (outer) case length | 486 mm |
| Master (outer) case net weight | 9.54 kg |
| Master (outer) case width | 285 mm |
| Number of displays supported | 2 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 30 mm |
| Package weight | 1.46 kg |
| Package width | 90 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Special features | EQ |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB ports quantity | 6 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| USB Power Delivery up to | 100 W |
| Windows operating systems supported | Yes |
