









CLUB3D CSV-1583 laptop dock/port replicator Wired Thunderbolt 4 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Club 3D
- Κωδικός: WLONONWCRPOI3
- Βάρος(kg): 0.79kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 3.00cm x 14.50cm
- EAN: 8719214473044
363,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 292,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | Power |
| Card reader integrated | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) SD |
| Connectivity technology | Wired |
| Data transfer rate | 40 Gbit/s |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 225 mm |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 8473 3020 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Height | 22 mm |
| Host interface | Thunderbolt 4 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Package depth | 275 mm |
| Package height | 87 mm |
| Package weight | 796 g |
| Package width | 125 mm |
| Paper/cardboard packaging weight | 163 g |
| Plastic packaging weight | 4 g |
| Power cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Thunderbolt 4 cable length | 0.8 m |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 4 |
| Total paper/cardboard packaging weight | 815 g |
| Total plastic packaging weight | 20 g |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 594 g |
| Width | 85 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
