







Kensington BlackBelt EQ Rugged Case for Surface Pro Copilot+ PC 12"
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPNAE
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.50cm x 19.70cm x 17.00cm
- EAN: 5028252650502
82,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 66,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Microsoft |
| Built-in speaker(s) | No |
| Case type | Cover |
| Certification | MIL-STD-810H Method 504.3 Contamination by Fluids MIL-STD-810H Method 516.8 Drop Tested |
| Compatibility | Surface Pro 12" (1st Ed) |
| Guarantee | G024M |
| Master (outer) case gross weight | 2.99 kg |
| Master (outer) case height | 215 mm |
| Master (outer) case length | 205 mm |
| Master (outer) case net weight | 2.63 kg |
| Master (outer) case width | 323 mm |
| Material | Plastic |
| Maximum screen size | 30.5 cm (12") |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Package depth | 4.8 mm |
| Package height | 202 mm |
| Package weight | 260 g |
| Package width | 320 mm |
| Product main colour | Black |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Protection features | Drop resistance, Heat resistant |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Stand mode | Yes |
