



Fellowes Office Suites Laptop Riser
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fellowes
- Κωδικός: WLONONWCRANUH
- Βάρος(kg): 1.17kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.00cm x 30.00cm x 14.00cm
- EAN: 043859470952
54,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable | Yes |
| Depth | 290 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 104 mm |
| Height adjustment range | 140 - 190 mm |
| Maximum notebook screen size compatibility | 43.2 cm (17") |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Product colour | Black |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 730 g |
| Width | 382 mm |
