





















Digitus Mobile laptop stand
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: CHLDIIPOD0001
- Βάρος(kg): 0.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 24.00cm x 29.00cm
- EAN: 4016032456063
17,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable | Yes |
| Depth | 35 mm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 255 mm |
| Material | Metal |
| Maximum notebook screen size compatibility | 38.1 cm (15") |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Minimum notebook screen size compatibility | 25.4 cm (10") |
| Package depth | 235 mm |
| Package volume | 2143.2 cm |
| Package weight | 770 g |
| Package width | 240 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Laptop stand |
| Screen size compatibility | 254 - 381 mm (10 - 15") |
| UK Trade Tariff code | 83040000 |
| Wall mountable | No |
| Weight | 620 g |
| Width | 255 mm |