



Mobilis 016445 display privacy filter 34.5 cm (13.6") Laptop Frameless display privacy filter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DICOTA
- Κωδικός: WLONONWCRPOH8
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.50cm x 34.50cm x 56.00cm
- EAN: 3700992535876
96,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Apple |
| Bubble-free application | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Compatibility | Macbook Air 13.6'' M4 |
| Display filter features | Anti-glare Privacy Anti-fingerprint |
| Dry wipe | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Filter colour | Black |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 197 mm |
| Installation type | Magnetic |
| Limits viewing angle | 60 |
| Magnetic | Yes |
| Maximum screen size | 34.5 cm (13.6") |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Product colour | Black Translucent, White |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Screen size HxW | 300 x 197 mm |
| Suitable for | Laptop |
| Surface finish | Glossy / Matt |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 34 g |
| Wet wipe | Yes |
| Width | 300 mm |
