











Kensington Anti-Glare and Blue Light Reduction Filter for 27" Monitors 27" Monitor Frameless display privacy filter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCROUXP
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 1.00cm x 25.70cm
- EAN: 4049793069135
196,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Cleaning cloth | Yes |
| Country of origin | Germany |
| Display filter features | Anti-microbial Anti-glare |
| Display types supported | LCD |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 336 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.34 kg |
| Master (outer) case height | 38 mm |
| Master (outer) case length | 748 mm |
| Master (outer) case width | 463 mm |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Package depth | 725 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 513 g |
| Package width | 440 mm |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Product colour | Translucent, White |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for | Monitor |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Weight | 65 g |
| Width | 598 mm |
