















Kensington 2-Way Removable Privacy Screen Filters For Monitors 27" 16:9
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Kensington
- Κωδικός: WLONONWCRPROI
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 1.00cm x 25.70cm
- EAN: 5028252642606
2.431,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.960,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Display filter features | Anti-glare Anti-blue |
| Display types supported | LCD |
| Easy to apply | Yes |
| Filter colour | Black |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Installation type | Adhesive strip |
| Limits viewing angle | -30 - 30 |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Package depth | 715 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 3.5 kg |
| Package width | 420 mm |
| Product colour | Black |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Screen format | Widescreen |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Warranty period | 2 year(s) |
