

















Durable 513957 display privacy filter 40.6 cm (16") Laptop Frameless display privacy filter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DURABLE
- Κωδικός: WLONONWCRPU92
- Βάρος(kg): 0.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.20cm x 11.80cm x 15.80cm
- EAN: 4005546740522
96,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Blue light filter | Yes |
| Display diagonal (metric) | 40.6 cm |
| Display filter features | Privacy |
| Easy to apply | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 215 mm |
| Installation type | Magnetic |
| Limits viewing angle | 60 |
| Magnetic | Yes |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Product colour | Grey Anthracite |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Suitable for | Laptop |
| Surface finish | Matt |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Width | 345 mm |
