









3M Privacy Filter PF270W9B 27.0" 16:9
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: 3M
- Κωδικός: WLONONWCROSNT
- Βάρος(kg): 0.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 68.00cm x 50.50cm x 0.50cm
- EAN: 0051128797730
206,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 166,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-reflective | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Compatibility | Samsung S27F354FHN Sceptre C278W-1920R Sceptre C275W-1920RN ASUS TUF Gaming VG27AQ LG UltraGear 27GL83A-B LG UltraGear 27GN750-B Sceptre E275W-FPT |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Country of origin | United States |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Display filter features | Anti-glare |
| Display types supported | LCD |
| Durable screen protection | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Filter colour | Black |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Height | 337 mm |
| Installation type | Slide mount tab |
| Limits viewing angle | 60 |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Package depth | 6 mm |
| Package height | 508 mm |
| Package weight | 617 g |
| Package width | 686 mm |
| Pallet gross height | 118.4 cm |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 218.2 kg |
| Pallet gross width | 106.7 cm |
| Pallet net height | 118.4 cm |
| Pallet net length | 121.9 cm |
| Pallet net weight | 33.5 kg |
| Pallet net width | 106.7 cm |
| Pallet weight (EU) | 218.2 kg |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Product colour | Black |
| Products per pallet (EU) | 260 pc(s) |
| Products per shipping (inner) case | 5 pc(s) |
| Protection features | Dust resistant, Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Screen size HxW | 598 x 337 mm |
| Shipping (inner) case gross weight | 3.93 kg |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 50051128797735 |
| Shipping (inner) case height | 4.6 cm |
| Shipping (inner) case length | 69.9 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 645 g |
| Shipping (inner) case width | 54.6 cm |
| Special features | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Suitable for | Monitor |
| Surface finish | Glossy / Matt |
| Touchscreen compatible | No |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Weight | 129 g |
| Widescreen | Yes |
| Width | 598 mm |
