3M BP133W1E display privacy filter 33.8 cm (13.3") Laptop Frameless display privacy filter
3M BP133W1E display privacy filter 33.8 cm (13.3
  • Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
  • Κατασκευαστής: 3M
  • Κωδικός: WLONONWCROSTF
  • Βάρος(kg): 0.40kg
  • Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 13.00cm x 24.00cm
  • EAN: 0051144065578
Credit module TBI Bank RO 1.0.13
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Aspect ratio16:10
Blue light filterYes
Display diagonal (metric)337 cm
Display filter featuresAnti-glare Anti-blue
Display types supportedLCD/CRT
Easy to applyYes
Easy to removeYes
GuaranteeG024M
Height196 mm
Height (imperial)19.6 cm (7.7")
Installation typeAdhesive strip
Light transmission85%
Limits viewing angle60
Maximum screen size33.8 cm (13.3")
Privacy filtering orientationLandscape
ReversibilityMatte-to-Glossy
Screen size HxW196 x 294 mm
Suitable forLaptop
Touchscreen compatibleYes
TypeFrameless display privacy filter
Width294 mm
Width (imperial)29.4 cm (11.6")