











3M BP133W1E display privacy filter 33.8 cm (13.3") Laptop Frameless display privacy filter
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: 3M
- Κωδικός: WLONONWCROSTF
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.00cm x 13.00cm x 24.00cm
- EAN: 0051144065578
98,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Blue light filter | Yes |
| Display diagonal (metric) | 337 cm |
| Display filter features | Anti-glare Anti-blue |
| Display types supported | LCD/CRT |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 196 mm |
| Height (imperial) | 19.6 cm (7.7") |
| Installation type | Adhesive strip |
| Light transmission | 85% |
| Limits viewing angle | 60 |
| Maximum screen size | 33.8 cm (13.3") |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Reversibility | Matte-to-Glossy |
| Screen size HxW | 196 x 294 mm |
| Suitable for | Laptop |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Width | 294 mm |
| Width (imperial) | 29.4 cm (11.6") |
