



Xilence Performance A+ XN235 power supply unit 750 W 20+4 pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XILENCE
- Κωδικός: WLONONWCROOWN
- Βάρος(kg): 3.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 13.50cm x 32.00cm
- EAN: 4044953502361
107,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 86,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| ATX version | 2.4 |
| Bearing technology | FDB |
| Cabling type | Non-Modular |
| Combined power (+12V) | 750 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Compliance certificates | WEEE RoHS |
| Cooling type | Active |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan location | Top |
| Guarantee | G024M |
| Input current | 10 A |
| Max output current (+12V) | 62.5 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Motherboard power cable length | 50 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 8 |
| On/off switch | Yes |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.98 kg |
| PCI Express connector | Yes |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Short circuit Over voltage Over power Under voltage |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| Sustainability certificates | ErP |
| Total power | 750 W |
