

























Seasonic PRIME Fanless TX power supply unit 700 W 20+4 pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Seasonic
- Κωδικός: WLONONWCRPSF5
- Βάρος(kg): 3.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.50cm x 18.80cm x 11.80cm
- EAN: 4711173876175
331,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 267,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Titanium |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Certification | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, WEEE, ErP Lot 6, REACH |
| Combined power (+12V) | 696 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Compliance certificates | RoHS |
| Cooling type | Passive |
| CPU power cable length | 65 cm |
| CPU power connectors (8-pin) | 2 |
| Depth | 170 mm |
| Efficiency | 94% |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 86 mm |
| Input current | 4.5 - 9.5 A |
| Max output current (+12V) | 58 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 150000 h |
| Motherboard power cable length | 61 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of SATA power connectors | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package type | Box |
| PCI Express power cable length | 75 cm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 690 mm 300 470 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| Power protection features | Under voltage Over current Short circuit Over voltage Over power |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| SATA power cable length | 810 450 800 |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Total power | 700 W |
| Width | 150 mm |
