

















Seasonic FOCUS SGX-650 power supply unit 650 W 20+4 pin ATX SFX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Seasonic
- Κωδικός: WLONONWCRIPIL
- Βάρος(kg): 3.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 13.50cm x 32.00cm
- EAN: 4711173877127
182,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 146,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Certification | cTUVus, TUV, CB, CCC, BSMI, EAC, CE, WEEE, ErP Lot 6, REACH |
| Combined power (+12V) | 648 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Compliance certificates | RoHS |
| Cooling type | Active |
| CPU power cable length | 40 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Depth | 125 mm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Fan location | Top |
| Guarantee | G024M |
| Height | 63.5 mm |
| Illumination | No |
| Input current | 9 A |
| Max output current (+12V) | 54 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Motherboard power cable length | 35 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 6 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 700 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| Power protection features | Overheating Short circuit Over voltage Over power Under voltage Over current |
| Power supply unit (PSU) form factor | SFX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| SATA power cable length | 600 mm |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Total power | 650 W |
| Width | 125 mm |
