







Qoltec 50177 power supply unit 1600 W Silver
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Qoltec
- Κωδικός: WLONONWCRAIZ2
- Βάρος(kg): 1.98kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.00cm x 33.00cm x 16.00cm
- EAN: 5901878501772
118,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 95,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input voltage | 230 V |
| Cabling type | Non-Modular |
| Compliance certificates | RoHS |
| Depth | 110 mm |
| Fan diameter | 6 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60.5 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Noise level | 90 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| PCI Express connector | Yes |
| PCI Express power cable length | 37 cm |
| PCI Express power connectors (6-pin) | 10 |
| Power protection features | Under voltage Over current Short circuit Over voltage |
| Product colour | Silver |
| Purpose | PC |
| Total power | 1600 W |
| Weight | 1.83 kg |
| Width | 260.5 mm |
