




Νέο Προϊόν





MSI MAG A850GLS PCIE5 power supply unit 850 W 24-pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCROWC4
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 17.00cm x 35.00cm
- EAN: 4711377297783
231,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 186,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input frequency | 47 - 63 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Bearing technology | FDB |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Cooling type | Active |
| Depth | 150 mm |
| Efficiency | 90% |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | No |
| Fan diameter | 13.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 86 mm |
| Illumination | No |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Number of EPS connectors | 2 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 8 |
| Package type | Box |
| PCI Express connector | Yes |
| PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Peak power | 1870 W |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Over total voltage Overcharge Surge & inrush protection (SIP) No load operation Under voltage Over power Short circuit Over voltage |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| Total power | 850 W |
| Width | 150 mm |
