











MSI MAG A650GLS PCIE5 power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCRPNLY
- Βάρος(kg): 3.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.80cm x 13.80cm x 22.80cm
- EAN: 4711377292290
184,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 149,18€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Bearing technology | FDB |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Combined power (+12V) | 648 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 12.5 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Depth | 150 mm |
| Efficiency | 90% |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | No |
| Fan diameter | 13.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 86 mm |
| Illumination | No |
| Max output current (+3.3V) | 18 A |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Number of EPS connectors | 2 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 5 |
| Package type | Box |
| PCI Express connector | Yes |
| PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Peak power | 1430 W |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Short circuit Over voltage No load operation Over power Over total voltage Under voltage Overcharge Surge & inrush protection (SIP) |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| Total power | 650 W |
| Width | 150 mm |
