



Νέο Προϊόν




MSI MAG A1000GLS PCIE5 power supply unit 1000 W 24-pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCROWC5
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 17.00cm x 35.00cm
- EAN: 4711377297738
276,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 223,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input frequency | 47 - 63 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Bearing technology | FDB |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Combined power (+12V) | 999.6 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Cooling type | Active |
| Depth | 150 mm |
| Efficiency | 90% |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Fan diameter | 13.5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 86 mm |
| Illumination | No |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Number of EPS connectors | 2 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of SATA power connectors | 11 |
| Package type | Box |
| PCI Express connector | Yes |
| PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Peak power | 2200 W |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Overcharge Surge & inrush protection (SIP) Under voltage Short circuit No load operation Over voltage Over total voltage Over power |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| Total power | 1000 W |
| Width | 150 mm |
