













Lian Li RB0750B.B power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LIAN LI
- Κωδικός: WLONONWCRPBA8
- Βάρος(kg): 2.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.40cm x 11.20cm x 21.30cm
- EAN: 4718466019660
125,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| ATX version | 3.1 |
| Cabling type | Non-Modular |
| Combined power (+12V) | 750 W |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| CPU power cable length | 65 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Efficiency | 85% |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| EPS power connector (8-pin) | Yes |
| Fan diameter | 13.5 cm |
| Fan speed | 0 - 1600 RPM |
| Floppy disk drive connector | Yes |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 150 mm |
| Input current | 10 A |
| Max output current (+12V) | 62.5 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Noise level | 40.1 dB |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Number of PATA power connectors | 3 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Short circuit Over voltage Under temperature Under voltage Over current Over power |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| Total power | 750 W |
| Width | 86 mm |
