











Kolink Regulator power supply unit 850 W 20+4 pin ATX ATX Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KOLINK
- Κωδικός: WLONONWCRA628
- Βάρος(kg): 2.49kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 11.00cm x 21.50cm
- EAN: 5999094005402
168,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 135,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| AC input frequency | 47 - 63 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| ATX version | 3.0 |
| Bearing technology | FDB |
| Cables included | CPU, PATA, SATA |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Combined power (+12V) | 846 W |
| Combined power (+3.3V) | 130 W |
| Combined power (+5V) | 130 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Cooling type | Active |
| CPU power cable length | 65 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Efficiency | 92% |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable GHS09: Environmental hazard GHS07: Harmful |
| Height | 86 mm |
| Hold time | 17 ms |
| Input current | 5.5 - 11 A |
| Max output current (+12V) | 70.5 A |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Maximum input current (@110V) | 5.5 A |
| Maximum input current (@220V) | 11 A |
| Mean time between failures (MTBF) | 15000 h |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of PATA power connectors | 4 |
| Number of SATA power cables | 2 |
| Number of SATA power connectors | 3 |
| On/off switch | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 2.49 kg |
| Package width | 295 mm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 500 mm 650 800 950 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Surge and inrush Overheating Over power Under voltage Over current Short circuit Over voltage |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| SATA power cable length | 500 650 mm 800 |
| Total power | 850 W |
| Warnings | Do not open the case - risk of electric shock. Avoid contact of the product with water or other liquids. The product is not suitable for disposal with municipal waste - dispose of in accordance with local regulations. |
| Width | 140 mm |
