







Chieftec GPE-600S power supply unit 600 W 24-pin ATX PS/2 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Chieftec
- Κωδικός: WLONONWCRDG99
- Βάρος(kg): 1.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 26.00cm x 16.00cm
- EAN: 4710713234192
78,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| ATX version | 2.3 |
| Cabling type | Non-Modular |
| Combined power (+3.3V) | 120 W |
| Combined power (+5V) | 120 W |
| Depth | 150 mm |
| Fan diameter | 12 cm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 87 mm |
| Input current | 6.3 A |
| Max output current (+12V1) | 45 A |
| Max output current (+3.3V) | 22 A |
| Max output current (+5V) | 22 A |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Number of SATA power connectors | 6 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Power factor | 0.9 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power supply unit (PSU) form factor | PS/2 |
| Product colour | Black |
| Purpose | PC |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Total power | 600 W |
| Width | 140 mm |
