















Mars Gaming MC-INFINIOLITE Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: TACENS
- Κωδικός: OBUTACOBU0023
- Βάρος(kg): 6.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 42.50cm x 40.00cm x 41.50cm
- EAN: 8435693113409
95,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | No |
| Bottom fans diameters supported | 120 |
| Cable management | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 350 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Guarantee | G024M |
| HDD/SSD combo cage | Yes |
| Height | 355 mm |
| LED indicators | Yes |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Tempered glass |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Maximum graphics card length | 32.5 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of internal 3.5" bays | 1 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of side fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Package depth | 407 mm |
| Package height | 416 mm |
| Package width | 354 mm |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Side |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Reset button | Yes |
| Screws included | Yes |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Side radiator sizes supported | 240 120 |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 2.5 3.5" |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Type | PC |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 4.48 kg |
| Width | 293 mm |
