



























Silverstone GD11 HTPC White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SilverStone
- Κωδικός: WLONONWCRAAZG
- Βάρος(kg): 7.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.50cm x 53.50cm x 26.50cm
- EAN: 4710679815084
260,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 210,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Depth | 399 mm |
| Form factor | HTPC |
| Front fans diameters supported | 120 mm |
| Front fans installed | 2x 120 mm |
| Front radiator sizes supported | 240 120 |
| Guarantee | F024M |
| Height | 176 mm |
| LED indicators | Yes |
| Material | Plastic Steel |
| Maximum CPU cooler height | 14.6 cm |
| Maximum graphics card length | 34 cm |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Number of internal 3.5" bays | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of side fans supported (max) | 3 |
| Product colour | White |
| Rear fans diameters supported | 80 |
| Side fans diameters supported | 120 |
| Side window | No |
| Suitable for | Home/Office |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Supported power supply form factors | PS2 ATX |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 5.2 kg |
| Width | 440 mm |