



NZXT H9 Flow RGB+ Midi Tower White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NZXT
- Κωδικός: WLONONWCRPBRW
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 59.00cm x 39.50cm x 57.00cm
- EAN: 5056547207674
378,14€
Χωρίς ΦΠΑ: 304,95€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom fans diameters supported | 120 140 mm |
| Bottom fans installed | 3x 140 mm |
| Bottom radiator sizes supported | 360 mm |
| Cable management | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 481 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Front fans installed | 3x 140 mm |
| Front radiator sizes supported | 420 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 506 mm |
| Illumination | Yes |
| Material | Mesh SGCC Tempered glass |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Maximum graphics card length | 45.9 cm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Number of 2.5" bays | 6 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of bottom fans supported (max) | 3 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of power supply units | 1 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Product colour | White |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Side window | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 3.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Top radiator sizes supported | 420 mm |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 13.4 kg |
| Width | 315 mm |
