













NZXT H5 Flow Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: NZXT
- Κωδικός: OBUNZXOBU0074
- Βάρος(kg): 9.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 56.00cm x 53.00cm x 31.00cm
- EAN: 5056547205854
129,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 104,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Bottom fans diameters supported | 120 mm |
| Cable management | Yes |
| Depth | 430 mm |
| Fan 2 maximum air pressure | 1.05 mmH2O |
| Fan connector | 3-pin |
| Fan speed | 1200 - 1500 RPM |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 120 mm 140 mm |
| Front fans installed | 1x 120 mm |
| Front radiator sizes supported | 360 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 465 mm |
| Illumination | No |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Tempered glass SGCC |
| Maximum airflow | 60.2 cfm |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 41 cm |
| Maximum PSU length | 20 cm |
| Noise level | 24.1 dB |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Screws included | Yes |
| Side window | Yes |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 2.5" 3.5 |
| Supported motherboard form factors | ATX EATX micro ATX Mini-ITX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Top radiator sizes supported | 240 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 7.28 kg |
| Width | 225 mm |
