



















Kolink Inspire K9 ARGB Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KOLINK
- Κωδικός: WLONONWCRAGBP
- Βάρος(kg): 4.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.90cm x 23.50cm x 42.70cm
- EAN: 5999094004030
92,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 74,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Depth | 362 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 120 |
| Front radiator sizes supported | 240 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 426 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Blue Amber Red Green |
| Illumination location | Front Case fans Side |
| Material | Tempered glass Plastic Steel |
| Maximum CPU cooler height | 15.5 cm |
| Maximum graphics card length | 30 cm |
| Maximum PSU length | 18 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Package depth | 435 mm |
| Package height | 475 mm |
| Package width | 236 mm |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | No |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 |
| Reset button | Yes |
| RGB control button | Yes |
| Side window | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 3.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 120 |
| Type | PC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Weight | 4 kg |
| Width | 200 mm |
