































Genesis CASE MIDI TOWER IRID 505 ARGB White NPC-1872
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: GENESIS
- Κωδικός: OBUGNSOBU0001
- Βάρος(kg): 7.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 51.00cm x 22.00cm x 45.00cm
- EAN: 5901969432831
125,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio output | Y |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | ARGB |
| Certification | CE, RoHS |
| Depth | 447 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 510 mm |
| Manual | Yes |
| Material | Tempered glass Steel ABS |
| Maximum CPU cooler height | 16.5 cm |
| Maximum graphics card length | 38 cm |
| Number of 2.5" bays | 7 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 8 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Product colour | White |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Side window | Yes |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5 |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Type | PC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity | 2 |
| Weight | 6.46 kg |
| Width | 220 mm |
