

























Fractal Design Pop Silent Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fractal Design
- Κωδικός: WLONONWCRBO73
- Βάρος(kg): 9.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.80cm x 54.90cm x 53.30cm
- EAN: 7340172703044
146,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 117,74€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Cable management | Yes |
| Depth | 473.5 mm |
| Form factor | Tower |
| Front fans diameters supported | 120 140 mm |
| Front fans installed | 2x 120 mm |
| Front radiator sizes supported | 280 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 454 mm |
| Illumination | No |
| Material | Tempered glass Steel |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 38 cm |
| Maximum PSU length | 17 cm |
| Number of 2.5" bays | 4 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Number of 5.25" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| On/off button | Yes |
| Package depth | 548 mm |
| Package height | 537 mm |
| Package weight | 8.8 kg |
| Package width | 307 mm |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Side window | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 3.5" |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ITX ATX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Weight | 7.3 kg |
| Width | 215 mm |
