











































Fractal Design Meshify C Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fractal Design
- Κωδικός: WLONONWCRFPRZ
- Βάρος(kg): 7.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.50cm x 53.00cm x 49.50cm
- EAN: 7350041084891
164,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Y |
| Audio output | Yes |
| Bottom fans diameters supported | 120 |
| Cable management | Yes |
| Cooling | Yes |
| Depth | 409 mm |
| Easy to customize | Yes |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Front fans installed | 1x 120 mm |
| Front radiator installed | No |
| Front radiator sizes supported | 280 240 120 140 360 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 453 mm |
| Illumination | No |
| LED indicators | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum CPU cooler height | 17.5 cm |
| Maximum graphics card length | 31.5 cm |
| Maximum PSU length | 17.5 cm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of bottom fans supported (max) | 1 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Package depth | 543 mm |
| Package height | 484 mm |
| Package weight | 7.9 kg |
| Package width | 295 mm |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Bottom |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator installed | No |
| Rear radiator sizes supported | 120 |
| Side window | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 3.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX micro ATX ITX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Top radiator installed | No |
| Top radiator sizes supported | 120 240 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Weight | 6.5 kg |
| Width | 217 mm |
