

























Fractal Design Focus 2 Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Fractal Design
- Κωδικός: WLONONWCRAMA2
- Βάρος(kg): 7.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.50cm x 54.80cm x 53.80cm
- EAN: 7340172703457
125,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 101,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Cable management | Yes |
| Depth | 472 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans installed | 2x 140 mm |
| Front radiator sizes supported | 240 200 140 360 mm 280 120 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 451 mm |
| Illumination | No |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Steel Tempered glass |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 40.5 cm |
| Maximum PSU length | 25 cm |
| Number of 2.5" bays | 6 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Package depth | 539 mm |
| Package height | 538 mm |
| Package weight | 7.9 kg |
| Package width | 305 mm |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 80 120 mm 92 |
| Side window | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Top radiator sizes supported | 180 120 240 140 mm |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Weight | 6.4 kg |
| Width | 215 mm |
