



















COUGAR Midi Tower Case Airface Pure PRO, ARGB, White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: COUGAR
- Κωδικός: WLONONWCROUK1
- Βάρος(kg): 15.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 62.00cm x 68.00cm x 35.00cm
- EAN: 4710483779275
123,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8473309000 |
| Country of origin | China |
| Depth | 375 mm |
| Fan speed | 600 - 1200 RPM |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 140 mm 120 mm |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Front radiator sizes supported | 140 240 120 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 460 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Maximum CPU cooler height | 17.5 cm |
| Maximum graphics card length | 32 cm |
| Maximum PSU length | 16 cm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Package depth | 500 mm |
| Package height | 436 mm |
| Package weight | 6 kg |
| Package width | 270 mm |
| Power supply included | No |
| Product colour | White |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rear fans diameters supported | 120 mm 140 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm 140 mm |
| Side window | Yes |
| Supported HDD sizes | 2.5 3.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX micro ATX Mini-ITX |
| Top fans diameters supported | 140 mm 120 mm |
| Top radiator sizes supported | 120 mm 240 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 5.1 kg |
| Width | 220 mm |