



Corsair FRAME 4000D LCD RS ARGB Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPAUO
- Βάρος(kg): 33.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 55.80cm x 56.80cm x 31.60cm
- EAN: 0840440408024
468,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 378,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Bottom fans diameters supported | 120 |
| Built-in display | Yes |
| Cable management | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 490 mm |
| Display diagonal | 36.8 cm (14.5") |
| Display type | LCD |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 120 200 mm 140 mm |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| Front radiator sizes supported | 240 360 mm 280 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 486 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination location | Case fans |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Manual | Yes |
| Material | Tempered glass Plastic Steel |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 43 cm |
| Maximum PSU length | 22 cm |
| Number of 2.5" bays | 4 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of side fans supported (max) | 3 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| On/off button | Yes |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rear fans diameters supported | 140 mm 120 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm 140 mm |
| Side fans diameters supported | 120 mm 140 mm |
| Side radiator sizes supported | 240 280 360 mm |
| Side window | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 3.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX micro ATX Mini-ITX EATX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Top radiator sizes supported | 240 mm 280 360 mm |
| Touchscreen | Yes |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 12.4 kg |
| Width | 239 mm |
