





























Corsair CC-9011251-WW computer case Midi Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRDYMR
- Βάρος(kg): 8.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 53.00cm x 31.00cm x 53.00cm
- EAN: 0840006610427
141,40€
Χωρίς ΦΠΑ: 114,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bottom fans diameters supported | 120 mm |
| Built-in speaker(s) | No |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth | 462 mm |
| Form factor | Midi Tower |
| Front fans diameters supported | 140 mm 120 |
| Front radiator sizes supported | 280 240 360 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 466 mm |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| LED indicators | Yes |
| Maximum CPU cooler height | 17 cm |
| Maximum graphics card length | 36 cm |
| Maximum PSU length | 22 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of bottom fans supported (max) | 2 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Side window | Yes |
| Suitable for | Gaming |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5" |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Top fans diameters supported | 120 mm |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Weight | 8.6 kg |
| Width | 230 mm |
