











Chieftec CT-01B-OP computer case Mini Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Chieftec
- Κωδικός: WLONONWCRMOJ1
- Βάρος(kg): 4.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 47.90cm x 23.90cm x 40.40cm
- EAN: 4710713239401
99,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Backplanes support | No |
| Built-in HDD dock station | No |
| Card reader integrated | No |
| Depth | 425 mm |
| Form factor | Mini Tower |
| Front fans diameters supported | 120 80 mm 90 |
| Guarantee | R024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 352 mm |
| Liquid cooling capability | No |
| Material | SECC |
| Material thickness | 0.6 mm |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Number of 5.25" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 4 |
| Number of front fans supported (max) | 1 |
| Number of internal 3.5" bays | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| On/off switch | Yes |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Top |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 90 120 mm 80 mm |
| Reset button | Yes |
| Side window | No |
| Suitable for | Home/Office |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5 |
| Supported motherboard form factors | micro ATX |
| Type | PC |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Weight | 4.5 kg |
| Width | 180 mm |
