































Chieftec CI-03B-OP computer case Cube Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Chieftec
- Κωδικός: OBUCHFOBU0145
- Βάρος(kg): 5.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.00cm x 45.00cm x 39.50cm
- EAN: 0753263079275
79,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 64,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Depth | 385 mm |
| Form factor | Cube |
| Front fans diameters supported | 200 mm |
| Front fans installed | 1x 200 mm |
| Front radiator sizes supported | 200 |
| Guarantee | G036M |
| Height | 355 mm |
| Illumination | No |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Material thickness | 0.6 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16 cm |
| Maximum graphics card length | 33.5 cm |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 4 |
| Number of front fans supported (max) | 1 |
| Number of internal 3.5" bays | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| On/off button | Yes |
| Power supply included | No |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Reset button | Yes |
| RGB control button | No |
| Side window | No |
| Suitable for | Home/Office |
| Suitable location | Computer case |
| Supported HDD sizes | 3.5" 2.5 |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ATX |
| Tempered glass panel(s) | No |
| Top fans diameters supported | 120 200 mm 240 |
| Top radiator sizes supported | 120 240 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Width | 265 mm |
