

























Chieftec CI-02B-OP computer case Cube Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Chieftec
- Κωδικός: WLONONWCRDGG7
- Βάρος(kg): 5.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 46.00cm x 36.00cm x 32.00cm
- EAN: 753263077349
55,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Anti-dust filter | Yes |
| Audio input | Yes |
| Audio output | Yes |
| Depth | 390 mm |
| Form factor | Cube |
| Front fans diameters supported | 120 140 mm |
| Full-Height expansion slots | 4 |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 295 mm |
| Material | SPCC |
| Material thickness | 0.6 mm |
| Maximum CPU cooler height | 16 cm |
| Maximum graphics card length | 32 cm |
| Maximum PSU length | 16 cm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Number of 5.25" bays | 1 |
| Number of expansion slots | 4 |
| Number of external 5.25" bays | 1 |
| Number of front fans supported (max) | 1 |
| Number of internal 3.5" bays | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of top fans supported (max) | 1 |
| On/off button | Yes |
| Package weight | 5.2 kg |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Bottom |
| Product colour | Black |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Reset button | Yes |
| Side window | No |
| SSD form factor | 2.5" |
| Suitable for | Home/Office |
| Supported HDD sizes | 3.5" |
| Supported motherboard form factors | micro ATX Mini-ITX |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Top fans diameters supported | 120 140 mm |
| Top radiator sizes supported | 120 140 |
| Type | PC |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Weight | 4.3 kg |
| Width | 265 mm |
