









NETWORK CARD LANBERG PCI EXPRESS X1 1X RJ45 2.5GB LOW PROFILE BRACKET
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Lanberg
- Κωδικός: KSILAEPCI0005
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.20cm x 14.20cm x 13.30cm
- EAN: 5901969447712
17,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bandwidth | 2.5 Gbit/s |
| Depth | 72 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 21 mm |
| Host interface | PCIe |
| Internal | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Output interface | RJ-45 |
| Package type | Box |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Green Metallic |
| Quantity | 1 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 Windows Server 2008 R2 |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 80 C |
| User guide | Yes |
| Warnings | Do not alter the design of the machine. Store in a dry and cool place. Avoid contact with liquids. |
| Width | 55 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8 Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 Windows Vista Windows XP |