













Inter-Tech DMG-36 Internal WLAN / Bluetooth 5400 Mbit/s
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Inter-Tech
- Κωδικός: WLONONWCRPOJO
- Βάρος(kg): 0.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 15.50cm x 3.00cm
- EAN: 4260455647755
62,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 50,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Component for | PC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 20 mm |
| Frequency range | 2.4 - 6 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 95 mm |
| Host interface | PCI Express |
| Interface | WLAN / Bluetooth |
| Internal | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum data transfer rate | 5400 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11ax IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11a |
| Package weight | 235 g |
| Product colour | Silver Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Weight | 140 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 120 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10 Windows 11 |
