







Mercusys N300 Wireless Mini USB Adapter
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: MERCUSYS
- Κωδικός: KSIMEUBUS0002
- Βάρος(kg): 0.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 3.00cm x 15.00cm x 10.00cm
- EAN: 6957939000349
12,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 10,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna | Yes |
| Antenna design | Internal |
| Certification | CE, ROHS |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Connectivity technology | Wireless |
| Depth | 17.2 mm |
| Frequency range | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 8.5 mm |
| Host interface | USB |
| Interface | USB |
| Internal | No |
| Manual | Yes |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Networking standards | IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11b |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 50 g |
| Package width | 150 mm |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK WPA WPA2-PSK WEP WPA2 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Sustainability certificates | CE RoHS |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Transmit power range | 0 - 20 dBmW |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 42.9 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 Enterprise Windows 7 Professional Windows 8 x64 Windows 10 Education Windows XP Professional Windows 8.1 Pro Windows 10 Pro Windows 7 Home Premium Windows 7 Starter Windows 8.1 Windows 7 Ultimate x64 Windows XP Home Windows 10 Home Windows 7 S |