



METZ CONNECT 1308427B34145 networking cable Blue 100 m Cat7a S/FTP (S-STP)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Metz
- Κωδικός: WLONONWCROJFR
- Βάρος(kg): 6.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.40cm x 34.50cm x 12.60cm
- EAN: 4251394622118
164,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 132,69€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AWG wire size | 22/1 |
| Cable class | D |
| Cable fire class | Dca |
| Cable length | 100 m |
| Cable shape | Round |
| Cable shielding | S/FTP (S-STP) |
| Cable standard | Cat7a |
| Compliance certificates | RoHS |
| Conductor material | Copper |
| Conductor type | Solid |
| Connector 1 | No |
| Connector 1 gender | No |
| Connector 2 | No |
| Connector 2 gender | No |
| Ethernet interface type | 25 Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet |
| Fire-resistant | Yes |
| Frequency | 1500 MHz |
| Guarantee | G024M |
| Jacket material | Low smoke fire retardant zero halogen (LSFRZH) |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Outer diameter | 8.1 mm |
| Package type | Wooden drum |
| Product colour | Blue |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Weight | 66.5 kg |
