
Equip LC/LC Fiber Optic Patch Cable, OM4, 20m
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPNPE
- Βάρος(kg): 3.67kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 10.00cm x 28.50cm x 28.00cm
- EAN: 4015867178867
76,84€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cable length | 20 m |
| Cladding diameter | 125 m |
| Compliance certificates | REACH |
| Connector 1 | LC |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | LC |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector material | Ceramic |
| Core diameter | 50 m |
| Data transfer rate | 1 Gbit/s |
| Fiber mode structure | Multi-mode |
| Fibre optic type | OM4 |
| Full duplex | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 70 C |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 250 mm |
| Package weight | 214 g |
| Package width | 335 mm |
| Product colour | Purple Beige |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 80 C |
| Weight | 185 g |
